Hospedaje Los Nietos
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Het comfortabele Hospedaje Los Nietos El Calafate hostel beschikt over draadloos internet en ligt op alleen 1 km verwijderd van het Secretaria De Turismo.
Het hostel is op 10 minuten rjden van de Cerro Calafate gelegen. Het comfortabele hostel bevindt zich ook niet ver van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Reserva Laguna Nimez. Hospedaje Los Nietos hostel is op 1,1 km van het Historisch Interpretatiecentrum El Calafate en maar 450 meter van het Argentinomeer gelegen.
Er zijn 12 kamers in het hostel, waarvan sommige zijn voorzien van koffie- en theevoorzieningen en voorzieningen zoals een flatscreen TV met satellietzenders.
Gasten kunnen Zuid-Amerikaanse gerechten proberen in Bokado, gelegen op wandelafstand van nog geen 5 minuten hiervandaan. De woning heeft een kitchenette. Glaciarium Museum busstation ligt op een paar stappen verwijderd van de accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Nimez Lagoon1,9 km
- Calafate Alta Performance200 m
- Casa de la Cultura250 m
- Traslados Calafate250 m
- Estancia Nibepo Aike400 m
- Avenida Libertador350 m
- Sala de Cine Municipal300 m
- Artesanos market400 m
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Comandante Armando Tola22 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Bagageopslag
- Geldwisselkantoor
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
Diensten
- Huishouding
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Verwarming
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Gordijnen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Hospedaje Los Nietos hostel?
U kunt het Argentinomeer bezoeken, gelegen 450 meter afstand van Hospedaje Los Nietos hostel. - ❓
Vind ik openbaar vervoer niet ver van Hospedaje Los Nietos hostel?
De dichtstbijzijnde bushalte is Glaciarium Museum en deze bevindt zich in de nabijheid van Hospedaje Los Nietos hostel. - ❓
Wat is de prijs van een overnachting in Hospedaje Los Nietos hostel?
De gemiddelde prijs in Hospedaje Los Nietos hostel is $36. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Welke betaalmethoden staat het hostel toe?
Het hostel accepteert betalingsmethoden zoals Visa, American Express en Maestro. - ❓
Welke kamervoorzieningen kunnen we verwachten in dit hostel?
Sommige accommodaties in dit hostel hebben leeslampen voor comfort van onze gasten. - ❓
Welke restaurants in de buurt moeten we bezoeken tijdens het verblijf in Hospedaje Los Nietos hostel?
Gasten kunnen een bezoekje brengen aan Bokado, gelegen op 5 minuten wandelen Hospedaje Los Nietos hostel, of Abuela Goye, gesitueerd op 6 minuten lopen ervandaan. - ❓
Biedt Hospedaje Los Nietos hostel keukenfaciliteiten?
Ja, er is een keuken beschikbaar in Hospedaje Los Nietos hostel. - ❓
Biedt Hospedaje Los Nietos hostel services op maat voor kinderen?
Gezinnen met kinderen kunnen gebruik maken van de voorzieningen die worden aangeboden in Hospedaje Los Nietos hostel.